Neden Biz » Klinik Yazıcıoğlu


Klinik Yazıcıoğlu

Neden Biz?


Biz Nasıl Çalışıyoruz?

Diş Hekimliğinde gelecek, teknoloji ile bilim ikilisinin sinerjik devamlılığında ve biz bu devamlılık içerisinde her daim bulunacağız.

Diş hekimliği hem teknolojik hem de bilimsel açıdan her gün her vakit kendini yenileyen bir bilim dalı ve sağlık birimidir. Tek başına yeni bir teknoloji bilimsel veriler ile desteklenmediği sürece tam verimlilik veremeyecektir, bilimsel veriler de yeni teknolojiler ile birlikte yürümediği sürece rutinin dışına çıkamayacak ya tedavi kalitesinde azalmaya ya da tedavi sürelerinde yavaşlamaya sebebiyet verecektir. İlk kurulduğumuz günden beri ne teknolojiden ne de bilimsel verileri takip etmekten vazgeçmedik, radyoloji görüntüleme sistemleri, kanal tedavisi sistemleri, implant sistemleri, protetik sistemler ile birlikte son olarak bilgisayarlı üç boyutlu tarama ve üretim sistemlerinide kliniğimize kolaylıkla entegre ettik.

Diş hekimliği yakın bir gelecekte analog sistemlerden tamamen uzaklaşacak ve tüm tedavi aşamaları dijital/bilgisayarlı sistem üzerinde yürüyecek, bizde bu bilinç içerisinde dijital teknolojiyi yakından takip etmeye devam ediyoruz ve edeceğiz, hali hazırdaki 3D/üç boyutlu ağız içi tarama cihazımız ile diş hekimliğinde dijital platform içerisinde yerimizi biz çoktan aldık. İleriki süreçlerde diş hekimliğinde güncel tedavi yaklaşımlarını, son teknolojileri ve bu yapıları bizim kendi bünyemize nasıl entegre edebildiğimizi görmek için lütfen takipte olun.Klinik Yazıcıoğlu

EKİBİMİZ!Protez Uzmanı

Dt. Yüksel Yazıcıoğlu
Diş Hekimi

Dt. Demet Yazıcıoğlu
Diş Hekimi

Dt. Asım YazıcıoğluSağlıklı Dişlere Kavuşmak İçin Hemen Bize Ulaşın!

RANDEVU ALIN!

Logo

1978 senesinden beri diş hekimliği alanında sürekli ve güvenilir tedavi hizmeti veriyoruz. En başından beri hastalarımızla bir aile olduk, güler yüzlü, kaliteli tedavi hizmeti sunmayı biz kendimize ilke edindik.

Son Yazılan Yazılar

Copyright © 2019 - Tüm hakları saklıdır.

Call Now ButtonHemen Bilgi Al