Hakkımızda » Klinik Yazıcıoğlu


Klinik Yazıcıoğlu

Hakkımızda


1978 senesinden beri diş hekimliği alanında sürekli ve güvenilir tedavi hizmeti veriyoruz. En başından beri hastalarımızla bir aile olduk, güler yüzlü, kaliteli tedavi hizmeti sunmayı biz kendimize ilke edindik. Mükemmeliyetçi anlayışımız ile hastalarımıza kalite odaklı sağlık hizmeti sunmak, hastalarımızın psikososyal durumlarının iyileştirilmesi, güven aşılamak, beslenme şekillerinin değiştirilmesi ve geliştirilmesi, en önemli amacımız olmaktadır. Uzman klinik ekibimizle estetik diş hekimliği, protez, implant, ortodonti, pedodonti, endodonti alanında yüksek standartlarda tedavi hizmeti sağlamaktayız. Geniş kapsamlı tedavi seçeneklerimiz arasında amacımız, estetik, fonksiyonel ve güven veren gülüşler tasarlamaktadır. Kullanıdğımız teknik ekipman ve malzemeler dünya genelinde öncü olan diş hekimliği firmalarından temin edilmektedir.

Amacımız

Güven dolu ve kaliteli bir tedavi hizmeti sunmak.

Tarihçe

1978 yılında diş doktoru Dt.Ahmet Asım Yazıcıoğlu tarafından kurulduk. Kurulduğumuz günden beri kendi bünyemizde birçok yetenekli diş hekimine görev verdik. 2007 yılında Protez uzmanı Dr.Dt.Nazım Yüksel Yazıcıoğlu ve 2010 yılında Msc.Dt.Demet Yazıcıoğlu (Cerrahi Master Derecesi) Klinik Yazıcıoğlu bünyesine dahil ettik.

Değerlerimiz

Ticari zihniyetin yoğunlaştığı sağlık sektörü içerisinde, bu zihniyetten uzak, özgür, güven duyulacak, deontolojik ahlaki değerlere sadık, kaliteli tedavi hizmetini benimsemiş bir klinik olarak yolumuza devam etmekteyiz.


Klinik Yazıcıoğlu

EkibimizDiş Hekimi

Dr. Yüksel Yazıcıoğlu
Diş Hekimi

Dt. Demet Yazıcıoğlu
Diş Hekimi

Dt. Asım YazıcıoğluEKİBİMİZE KATIL!

Logo

1978 senesinden beri diş hekimliği alanında sürekli ve güvenilir tedavi hizmeti veriyoruz. En başından beri hastalarımızla bir aile olduk, güler yüzlü, kaliteli tedavi hizmeti sunmayı biz kendimize ilke edindik.

Son Yazılan Yazılar

Copyright © 2019 - Tüm hakları saklıdır.

Call Now ButtonHemen Bilgi Al